20.10.2021
Полiтика

Розлучення по-Михайлівськи: Кринички хочуть вийти зі складу ОТГ

Жителі села Кринички звернулися до керівництва області щодо виключення територіальної громади села зі складу Михайлівської ОТГ. Відповідне звернення було направлене на імя голови Миколаївської обласної адміністрації О. Савченка, премєр-міністра В. Гроймана та Президента України П. Порошенка.

Головна претензія, викладена у даній заяві – мешканців Криничок не влаштовує робота депутатів громади.

-Не відбуваються зміни у бік покращення умов життя, отримання послуг, розвитку на покращення інфраструктури, організації благоустрою, відсутні обіцяні результати від реформи децентралізації - сказано в зверненні.

В листі скаржаться на те, що рішення, які стосуються саме села Кринички блокуються, знімаються з порядку денного сесій громади. Нарікають і на те, що до об'єднання, домовленість була про те, що саме Криничанський БК стане центром культури ОТГ, тоді ж як Михайлівка – центр громади.

-Проте депутатами було прийнято рішення про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво нового клубу в с. Михайлівка.

В заяві викладені численні скарги на роботу бюджетної комісії, головою якої є Т. Тетенькіна, зокрема йдеться про узурпацію влади, нераціональний розподіл коштів, порушення трудового законодавства.

-          Внесено на розгляд бюджетної комісії ремонту під’їзної  дороги до села Новоселівка, на умовах спів фінансування, 50 %, на суму 250 тисяч гривень. Бюджетна комісія не підтримала це питання. Якщо в село Червоне Поле, Михайлівської сільради, дали згоду на фінансування доріг, то на с. Кринички – лише одну вулицю.

 - Бюджетна комісія вимагає розподіл грошей пропорційно кількості людей в селі, але на свої села витрачають більше, ніж на наші села. Навіщо було тоді об’єднуватися, щоб ділити людей та кошти, але не враховувати інтереси нашої громади?До об'єднання Криничаська сільрада жила спокійно – сказано в листі.

Одна із основних вимог до влади – приєднати Криничанську сільську раду до іншої ОТГ.

-Признати громаду недієздатною за недостатньої кількістю людей, та приєднати нас до іншої громади, яка дбає про права людей.

Нагадаємо, що конфлікт в Михайлівській ОТГ триває вже давно. Епогеєм протистояння між головою громади В. Чечуєм та депутатським корпусом стало рішення 11 сесії 8 скликання від 7 вересня 2017 року щодо припинення його повноважень.


Автор: Vladagromadam
captcha