17.06.2022
Культура

Районний колектив «Зорянку» забрала область

Відслідковуємо ситуацію, яка склалася навколо одного з кращих хореографічних колективів області – зразкового ансамблю танцю України «Зорянка» районного будинку культури Миколаївського району.

Як повідомлялося, при реорганізації Миколаївського району новостворена Веснянська громада відмовилась брати на баланс юридичку особу Районний Будинок культури, що розміщувався в Веснянському БК, і відповідно - фінансувати творчі колективи.  На данний момент, статус РБК Миколаївського району знаходиться в процесі переходу від Веснянської БК до Кир'яківського.  Не знайшлося місця в районі відомому в області колективу – зразковому ансамблю танцю України «Зорянка», який більше 10 років працював на базі районного будинку культури, є лауреатом обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів. При підтримці департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, колектив віднині працюватиме на базі Обласного будинку художньої творчості. Директор закладу Лариса Щукіна посприяла у продовженні творчого шляху «Зорянки», підтримала керівника Тетяну Даниленко та більше ста її вихованців, дітей з Миколаївського району.

За інформацією Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Чим жив колектив останні роки, що юним танцівникам допомагало тримати гідний виконавський рівень тривалий час — про це та багато чого іншого розповіли «зорянці» на чолі з керівником Тетяною Даниленко в програмі «Розмова на тему» телеканалу «Миколаїв».

Як відомо, зразковий ансамбль танцю «Зорянка» Миколаївського районного будинку культури, керівник Тетяна Даниленко, отримав сертифікат на отримання грошової премії від депутата Миколаївської обласної ради Олександра Каражея, від громадської організації «Культ-мікс» і Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, від обласного творчого осередку Національної хореографічної спілки України. Колектив також посів другу сходинку в номінації "Народна хореографія".

За словами першого заступника голови Миколаївської РДА Олексія Бродецького, програмою розвитку культури району виділено на розвиток цього напрямку 64 тис грн на два роки із районного бюджету та 64 тис грн із залучених коштів місцевих бюджетів.


Автор: Vladagromadam
captcha