28.03.2017
Суспільство

73-річниця визволення Миколаївщини від німецько-фашиських загарбників

28 березня 2017 року, вшановуючи пам'ять про тих, хто загинув у полум’ї Другої світової війни та відстоює свободу і незалежність рідного краю на сході України, на території Ольшанської селищної ради пройшов районний, урочистий мітинг пам’яті до 73-річниці визволення Миколаївщини від нацистських загарбників.

У святковому заході були запрошені почесні гості: народний депутат України Борис Козир, голова райдержадміністрації Алла Воробйова, голова районної ради Юрій Піньковий, військовий комісар Миколаївського райвіськомату  Сергій Малько, голова районної організації ветеранів України Миколаївського району Ольга Чарушнікова.

 Голова районної державної адміністрації Алла Воробйова подякувала всім ветеранам за мужність і героїзм:

-Низький уклін, щиросердна шана і дяка ветеранам Другої світової війни, які пронесли на своїх плечах увесь тягар страхітливої руйнівної війни та повоєнні роки тяжкої праці по відбудові народного господарства. За мирне сонячне небо, за багату хліборобську ниву, за радісний сміх дитини, за щастя молодої матері і спокійну старість наших батьків, за мрії, які збуваються, за надії, з якими зустрічаємо день прийдешній!

Як і щороку, за доброю традицією, біля підніжжя обеліска покладали живі квіти, почесні гості, представники влади, ветерани, школярі.

73 довгих роки відділяє нас від того неймовірно важкого, але повного відваги і патріотизму часу. Щороку, відзначаючи свята, пов'язані з війною, кожен раз, з болем згадуючи, якою ціною нам дісталася свобода, ми знову і знову стверджуємо: «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!».

 

 


Автор: Vladagromadam
captcha