26.06.2022
Суспільство

Аграрії Миколаївщини зможуть отримати 2,6 млн грн

Від Державного фонду підтримки фермерських господарств України

17 малих та середніх господарств Миколаївської області беруть участь у конкурсі Державного фонду підтримки фермерських господарств України на отримання фінансової підтримки. За умовами конкурсу, кошти у розмірі 500 тис грн, переможці конкурсу отримають за умови забезпечення виконання зобов’язань щодо повернення бюджетних коштів.

Відповідні матеріали з регіонального відділення було направлено до комісії Укрдержфонду, яка здійснює конкурсний відбір та приймає остаточне рішення з визначення отримувачів коштів фінансової підтримки.

Зазначимо, що цього року Державний фонд підтримки фермерських господарств України передбачив для потреб дрібних землевласників 43 млн грн, із них – 2,6 млн грн отримають аграрії Миколаївщини.

Фермерські господарства можуть розраховувати на допомогу строком до п'яти років для придбання техніки, обладнання, поновлення обігових коштів, на виробництво та переробку сільськогосподарської продукції, будівництво та реконструкцію виробничих і невиробничих приміщень, у тому числі житлових, закладення багаторічних насаджень, розвиток кредитної та обслуговуючої кооперації, зрошення та меліорацію земель.

ДжерелоМиколаївська обласна державна адміністраціяАвтор: Vladagromadam
captcha