07.05.2022
Корупція?

"Ave non koruptsії" - офіційна відповідь районної лікарні

Нагадаємо, на 10-й сесії районної ради, що відбулася 14 квітня поточного року, розглядалося питання фінансування Миколаївської Центральної районної лікарні.В ході обговорення, депутат районної ради Сергій Протченко заявив, що, на його думку, в ЦРЛ присутні моменти "корупційних діянь" , адже плата за оренду приміщень, за словами обранця, занижена в 12-15 разів. В офіційній відповіді, яке керівництво лікарні надіслало на райраду, була прокоментована ситуація по оренді:

-          Станом на 25 квітня 2017 року в строкове платне користування здаються приміщення загальною площею 850,13 кв.метрів. Укладено 12 договорів оренди. Всі ці договори погоджуються з головою Миколаївської РДА. Розмір орендної плати за кожний місяць визначається згідно Методики розрахунку і порядку використання плати за аренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Миколаївського району, затвердженої рішенням Миколаївської районної ради від 30 грудня 2011 року №2. 40%  отриманих коштів від орендної плати передаються до районного бюджету, а 60% - залишаються в лікарні» .

За квітень 2017 року лікарня отримала за оренду від своїх приміщень – 6225,28 гривень. Для прикладу, за приміщення розміром в 21,3 кв.метри, яке знаходиться в поліклінічному відділені ЦРЛ ПП Запорожець С.Ф. заплатив в минулому місяці 224,80 гривень.

Детальніше читайте в новому випуску журналу "Влада громадам".


Автор: Vladagromadam
captcha