11.04.2017
Бюджет

Бюджет району перевиконано на 130%


Сьогодні, 11 квітня, відбулось засідання постійної комісії Миколаївсько районної ради з питань бюджету, фінансів та економічного розвитку.

В ході засідання було зазначено, що бюджет 2016 року, став одним із найкращих за всі роки існування Миколаївського району. Якщо говорити про бюджет-2017, то начальник фін управління Миколаївської РДА Свічинський відзначив, що по поточним надходженням спостерігається перевиконання. 

-Ми маємо на 1 квітня 2017 р. виконання планових показників по доходах звернення до бюджету такі:в цілому по району 186%. Районний бюджет виконано на 130,5% при поточному плані надходжень в 3 млн 977 грн на території Миколаївського району за урахуванням тих громадських, які залишаються в складі його фактичного надходження склало 7 млн 420 тис. Понад запланованих у бюджеті показникыв мобілізовано додатково доходів 3 млн 443 тис грн. Стосовно-районного бюджету відсоток виконання став 130,1%, реальне перевиконання склало 500 тис грн,- розповів начальник фінансового управління Володимир Свічинський.

Велика частина надходжень – це плата за оренду землі.

-У зв’язку з тим, що поширюється інформація про можливість продажу земельних ділянок, сьогодні на території Миколаївського району почалась, як і в інших територіях, масова компанія по укладанню угоди оренди з фізичними особами, їх паїв на 49, 59 і т.д. років, з попередньою оплатою цієї орендної плати. Завдяки цьому у нас може надійти оплати від фізичних осіб, інших надходжень у нас не буде.Фактичне надходження 3.240 тис ділимо на 3 буде 1 млн. Фактично ми запланували скільки надходжень до районного бюджету 2017 р.,-підсумував Володимир Свічинський.

 


Автор: Vladagromadam
captcha