19.03.2017
Суспільство

Чергова допомога воїнам АТО від волонтерів району

Вантаж зібрав і відправив в зону бойових дій на сході України ГО «Перевізник

У зону АТО доставили речі першої необхідності, продукти харчування, різноманітні смаколики. Вантаж був сформований за участі волонтерів - депутатів районної ради С. Г. Протченка, І. Г. Мухарського, Ю. І. Пінькового, керівника Центру допомоги учасникам АТО Р. В. Пересунька. Народний депутат Б. Ю. Козир  долучився до організації поїздки.
Цінним вантажем для наших бійців стала бензопила від депутата районної ради, директора ДПП «Степове» А. В. Погорєлова, який постійно допомагає організувати такі поїздки в зону АТО. Не були осторонь від важливої на часі справи й фермери та приватні підприємці, зокрема, Т. П. Кос, О. О. Кравцов, а також ПП «КонтурЗем». Мухарська О.І.
Приєдналися до організації і фінансування поїздки й освітяни - Завгородня О.А., працівники соціальної сфери району (управління соціального захисту населення РДА Пінькова А.Л ).
Допомога не має меж і завжди знаходить підтримку серед тих, хто її не цурається надавати. Так, вже вкотре поїздка до зони АТО здійснюється у співпраці із волонтерами Новоодеської філії ГО «Перевізник» (Ю. Шутяк, В. Коржова, Н. Козоріз , Севастьянова Т. Браславська І.), а цього разу лави наших волонтерів поповнилися депутатом Доманівської районної ради Н. Парческу, яка надала матеріальну підтримку.

-          Неабияку допомогу та участь у формуванні вантажу взяли учні та викладачі Надбузького професійного аграрного ліцею, де директором А. В. Сторчак. А учні ліцею разом із майстрами виробничого навчання М. А. Костюченко, О. І. Осанадзе, О. О. Нікітіною, лаборантом Г. В. Пєсєговою та працівниками їдальні Н. П. Кучер, М. Головановою, А. Золотухіною та Н. Ахмєдчіною із борошна, придбаного волонтерами, напекли з різноманітними начинками булочок, кексів, рогаликів, печива, рулетів, пирогів, а також традиційних українських пампушок із часником. Ось така вона допомога - у всіх проявах та від кожного, кому не байдуже наше майбутнє та для тих, хто на сході України захищає кожного з нас. А чергова поїздка ГО «Перевізника» в АТО вже від завтра стане традиційною і надасть старт організації нової допомоги. Долучаймося!- закликав до акції на своїй сторінці в фейсбук  І. Мухарський


Автор: Vladagromadam
captcha
Коментарі:
Виталий
20.03.2017
15:41

Валентина - да прятался от суда, это мы знаем.

Валентина
19.03.2017
20:34

Доречі, директор Надбузького професійного аграрного ліцею Сторчак Анатолій Володимирович, в минулому році був в АТО в складі ДШБ 36. Знай наших!!!

Валентина
19.03.2017
20:34

Доречі, директор Надбузького професійного аграрного ліцею Сторчак Анатолій Володимирович, в минулому році був в АТО в складі ДШБ 36. Знай наших!!!