01.03.2017
Суспільство

Чи знайдеться 842 тисячі для Радсадівського інтернату?

Саме така сума необхідна для його функціонування до кінця 2017 року

Сьогодні відбувалася зустріч голови Миколаївської РДА Алли Воробйової з представниками Радсадівського соціально-реабілітаційного Центру. Робітниками Центру був наданий новий кошторис необхідних коштів на його фунціонування до кінця поточного року. Так, згідно документа, необхідно ще 842 тисячі гривень - розрахунки приведені на утримання мінімум 30 дітей. В цю суму  входить оплата заробітньої платні працівникам закладу - 548,200 тис гривень, харчування - 131 тисяча 800 гривень та комунальні платежі на сумму 162 тис грн.

Початкова сума, яка була необхідна на рік складала 1565,30 тис грн, зменшилася до 1267 тисяч. Скоротити  витрати коштів планується за рахунок зменшення фонду заробітної платні та витрат на харчування.

Повідомляється, ща зараз в Центрі перебувають на реабілітації  3 дитини. Разом з тим, до Служби у справах дітей Миколаївської РДА, надійшли листи від усіх селищних рад, з повідомленням про те, що дітей, які перебувають негайного вилучення із сім'ї у Радсадівський Центр, в них не має.


Автор: Vladagromadam

Також радимо переглянути:

Радсадівський Центр соц реабілітації стане обласним?

Коментує Ірина Осауленко, начальник Служби у справах дітей Миколаївської ОДА

Радсадовский социально-реабилитационный Центр

Комментарий главы Николаевской РГА Аллы Воробьевой

Судьба Радсадовского Центра для детей решена?

Что может быть дальше с Центром рассказал заместитель председателя Николаевской обласной госадминистрации по гуманитарным вопросам Виталий Киндратив

captcha