26.06.2022
Суспільство

Дівчинка з Новобогданівки взялась за благоустрій свого села

Дев'ятикласниця Ганна Мандзяк намагається зробити своє село Новобогданівку краще - днями, дівчинка разом з подругою, власноруч взялися за наведення ладу на кінцевій автобусній зупинці. Юні активістки поприбирали там, пофарбували стіни. А перед тим - пройшлися селом та попросили людей допомогти грошима на фарбу. Люди відгукнулися і робота була виконана.

Дівчата не просто пофарбували стіни, а дуже творчо підійшли до роботи - розмалювали всю зупинку візерунками.

Тато дівчинки також долучився  і - зробив на зупинці лавку для зручності очікуючих. А до цього, ще один місцевий мешканець - Сергій Попик, власним коштом виготовив 4 металевих урни, які були встановлені в Новобогданівці.

- Просто ми любимо своє  село, и мета у нас одна - в короткий термін спільними зусиллями створити гарне, привабливе та комфортне місце для життя!  - коментує Максим Корнієнко, місцевий житель.

Нагадаємо, що в цьому ж селі силами мешканців був відновлений парк. Був написаний проект, що виграв грант в розмірі ста тисяч гривень в благодійному Фонді родини Нечитаєвих, а також проведена благодійна екологічна акція  "Дерево від родини", в рамках якої кожен міг, особисто, чи від імені своєї сім'ї придбати саджанець дерева з подальшим висадженням його в парку "Перемога". Лише на цій акції було зібрано більше 21 тисячі гривень.


Автор: Vladagromadam
captcha
Коментарі:
Тетяна
26.06.2022
17:11

Молодці!!! З майбутнього починається сьогодні!!!!Так тримати!!!