24.03.2017
Суспільство

«До добра – через книгу: застосування бібліотерапії»

В Кривоозерській бібліотеці пройшов семінар-нарада «Організація бібліотечного обслуговування юнацтва: аспекти оновлення та різноманітність форм»

24 березня в читальній залі Кривоозерської ЦРБ відбулася семінар-нарада бібліотечних працівників за темою «Організація бібліотечного обслуговування юнацтва: аспекти оновлення та різноманітність форм». Під час семінару досвідом роботи з колегами ділилися Тоган. Н.К. - завідуюча відділом обслуговування, Овсяннікова Н.Л. - бібліотекар Ониськівської бібліотеки-філії та Денисюк Т.Г. - завідуюча Секретарською бібліотекою-філією.

З таким напрямом роботи, як  «Бібліотерапія» знайомила колег бібліограф Лаврик А.Г.

-Бібліотерапія – складова соціальної роботи бібліотек, перспективний напрям діяльності бібліотек, що займається вивченням впливу спеціально підібраної літератури на стан здоров’я людини. Читання книг дозволяє вивести людину з пригніченого стану. Це одна із форм допомогти нашим користувачам бібліотек побачити щось нове і красиве, - зазначила виступаюча, а також підготувала методичні рекомендації «До добра – через книгу: застосування бібліотерапії в бібліотеці», аби колеги бібліотекарі могли застосовувати на місцях.

Наближаються весняні канікули, а разом із ними і Тиждень дитячого читання. Про те як можна цікаво відпочити вела мову заступник директора по роботі з дітьми - Фадєєва Т.М.

Завершилася семінар-нарада переглядом літературно-музичної феєрії «Чарівна скарбниця дідуся Кенира» присвячена 190 річниці від дня народження поета та байкаря Леоніда Глібова.

 


Автор: Vladagromadam
captcha