13.03.2017
Суспільство

Дороги Миколаївщини на плечах ОТГ

Служба автодоріг Миколаївської області звернулася  за допомогою

На засіданні колегії обласної державної адміністрації, яке відбулося 13 березня, були розглянуті питання про передбачення в місцевих бюджетах коштів на виконання дорожніх робіт на автомобільних дорогах загального користування Миколаївської області у 2017 році на умовах співфінансування.  А також про підготовку та проведення навчань загонів територіальної оборони.

За  інформацією керівника Служби автодоріг в Миколаївській області Сергія Ткаченка, всього на ремонт доріг необхідно приблизно 7 мільярдів гривень. У держбюджеті заплановано 262,5 млн грн, також  буде виділено 1,2 млрд грн. Але роботи треба розпочинати вже сьогодні. Якщо чекати, поки будуть виділені заплановані державою гроші, то весь об’єм запланованих ремонтних робіт виконати буде неможливо. 

Тому Служба автодоріг Миколаївської області звернулася до керівників місцевих органів влади з пропозицією взяти участь у співфінансуванні ремонтних робіт на дорогах загального користування. 

Під час колегії керівники районних державних адміністрацій та міські голови назвали суми, які вони готові виділити з бюджетів на ремонт доріг, щоб Служба автодоріг спланувала загальний об’єм робіт по області.

Однак, під час доповідей керівників РДА виявилося, що в новостворених ОТГ не виділяють коштів на співфінансування дорожніх робіт.

«ОТГ повинні приймати участь в ремонті доріг. Коли ми сьогодні по крихтам збираємо бюджет, виділяємо 56 мільйонів на дороги, то в районах повинна бути єдина позиція, щоб громада отримала користь», - зауважив голова ОДА Олексій Савченко.

За висновками засідання колегії всім головам РДА та міським головам доручено надати уточнену інформацію про кількість коштів, які будуть виділені на співфінансування дорожніх робіт, як з районних бюджетів, так і з бюджетів ОТГ.

 


Автор: Vladagromadam
captcha