26.06.2022
Суспільство

В селах Чемерліве та Кир`яківка знищено 6 артснарядів

25 червня, піротехнічною групою Головного управління ДСНС України у Миколаївській області  знищено 6 артилерійськох снарядів калібрами 122 та 125 мм часів минулих війн.

Небезпечні знахідки виявили місцеві мешканці с.Чемерліве та с. Кир`яківка Миколаївського району Миколаївської області  про що і повідомили за номером 101.

цуукекнегщгнекувівсмап

 Рятувальники застерігають!

 Вибухонебезпечні предмети можна виявити майже всюди, де точилися бої в часи минулих війн:  поля, городи, ліси, парки, водоймища, будинки, підвали, на території колишніх артилерійських й авіаційних полігонів. Усі ці предмети становлять для людей небезпеку, тому слід пам’ятати, що при проведенні земляних чи інших робіт, треба негайно зупинити їх. Категорично забороняється: брати ВНП в руки, наносити по них будь-які удари, намагатися їх розібрати, переносити чи перекочувати з місця на місце, кидати у вогонь чи розкладати багаття неподалік, збирати й здавати на металобрухт. Слід добре запам’ятати місце виявлення знахідки. Встановити попереджувальні знаки чи огородження і не пускати сторонніх осіб, особливо дітей.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Після вашого повідомлення за телефоном 101, кваліфіковані спеціалісти ДСНС вилучать та знищать небезпечну знахідку.


Головне управління ДСНС України у Миколаївській області


Автор: Vladagromadam
captcha