14.03.2017
Полiтика

Это политические игры,- глава Врадиевской РГА о критике своей работы

Глава Врадиевской РГА прокомментировал высказывания о своей работе народного депутата Украины Пидберезняка

Как известно, голова Николаевской ОДА Алексей Савченко, должен скоро посетить с рабочим визитом Врадиевский район. Поэтому, как считает действующий голова местной РДА, Василий Жосан, его политические конкуренты сейчас занимаются расшатыванием ситуации вокруг его работы.

- Почалася чергова підготовка до виборів в Верховну Раду. Мрія Підберезняка знову забратися до зали Верховної Ради по нашому округу, тому і йде безсовісна гра на людських бідах та болях, застосовуючи політичний Секонд Хенд, - написал на своей странице в фейсбук Жосан.

 Также глава РДа прокомментировал ситуацию с дорогами.

- Пояснюю, що відбулося: за моїм зверненням та наполяганням як депутата обл.ради Службою автодоріг передбачено було освоїти біля 900тис.бюджетних коштів, та ще й район спрямував на рахунок служби 200тис. на вказані цілі. І тут нардеп лукавить, мовляв голова РДА не освоїв кошти, тим самим граючи на обуренні громадян. Хоча йому відомо, що виключне повноваження освоєння коштів належить Службі автодоріг. Запитую Підберезняка, чому міністр інфраструктури гр.Омелян, який призначений по квоті вашої політичної сили «Народний фронт» не організував роботу та не призначив професійного начальника Служби на освоєння біля 600млн.коштів по всій області, що й призвело до катастрофи на Миколаївщині, як наслідок і у нас в районі. Тоді ви були американським спостерігачем. В кінці 2016року Служба автодоріг повернула району 200тис. з вибаченням що не може освоїти – певен вам це не відомо як і те, що кошти хоч і не в повній мірі але були використані, - объяснил  Василий Жосан.

 


Автор: Vladagromadam
captcha