24.03.2017
Суспільство

Фестиваль «I Will Code-2017» в сфері візуального програмування Scratc

Учень 6 класу Кривоозерської ЗОШ І - ІІІ ст. №1 нагороджений Грамотою «I WILL Association» за кращій проект 

У Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва відбувся перший обласний фестиваль «I Will Code-2017» серед учасників клубу дистанційного навчання  «I Will Code» в сфері візуального програмування Scratch.

Організатором Фестивалю є Канадський благодійний фонд «I WILL Association».

Фестиваль проводився з метою створення сприятливих умов для розкриття творчого потенціалу школярів з використанням нового освітнього середовища; створення умов для обміну знаннями, ідеями, досягненнями школярів; сприяння дітей та юнацтва до вивчення інформаційних технологій; розвитку творчого і логічного мислення дітей, їх художнього смаку і творчої ініціативи; підтримки дитячої творчості в сфері комп'ютерних технологій.

Учасниками фестивалю були учні шкіл міст: Миколаєва, Первомайська, Снігурівки.

Кривоозерщину на цьому фестивалі представляв учень 6 класу Кривоозерської ЗОШ І - ІІІ ст. №1 Станіслав Волошанівський. Із вересня 2016 року він дистанційно навчався в комп’ютерному класі, відкритому Канадським благодійним фондом, в контексті програми візуального програмування Scratch.

Вчитель-експерт Microsoft і керівник гуртка - Олена Мосіна,  проводила весь курс навчання «Основи інформаційних технологій» при Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва. Під час навчання діти опанували програмування та навчилися писати власні комп’ютерні ігри, розробляти анімації до казок та історій, створювати мультфільми. 

Для участі у фестивалі Станіслав Волошанський  обрав номінацію «Scratch – освітній проект», в якій представив свою індивідуальну роботу під назвою «Слово про Бойка». За цікавий проект Станіслав нагороджений Грамотою «I WILL Association», а також отримав сертифікат про успішне навчання.

На фестивалі для учасників була організована невеличка концертно-вітальна програма, також представлена виставка робототехніки, на якій діти мали можливість створювати власних роботів за допомогою програмованих конструкторів Lego. А, головне, на фестивалі діти мали можливість познайомитись один з одним оффлайн, поспілкуватись та обмінятись досвідом.

Велика вдячність керівникам та організаторам дистанційного курсу навчання «I Will Code» за можливість взяти участь у такому цікавому, пізнавальному та корисному проекті, оскільки за інформаційними технологіями стоїть наше майбутнє. 


Автор: Vladagromadam
captcha