11.09.2018
Суспільство

Флешмоб у Надбузькій школі

Кількість самогубств, скоєних дітьми, збільшується, а вік самогубців зменшується - констатує статистика. Особливо вразливою до соціальних негараздів у суспільстві є молодь. 10 вересня - Всесвітній День  запобігання самогубствам. З цього приводу  працівником ювенальної превенції Миколаївського РВП Очаківського ВП ГУНП в Миколаївській області було проведено флешмоб  у Надбузькій ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївського району .

Мета заходду - дізнатися чи усвідомлюють учні всю важливість свого життя, чи розуміють вони, що кожний з них – це особистість, що є необхідність прожити гідне життя, не обертаючись назад та про щось жалкувати.

Як ставерджують спеціалісти осить часто важко розпізнати, що підліток планує здійснити самогубство, так як вони настільки приховують свій біль і страх, що навіть рідні й друзі не мають поняття про їх страждання і плани самогубства. Більшість дитячих самогубств пов'язана не з психічними захворюваннями, як здається на перший погляд, а з недоліками морального виховання. Причини самогубства можуть бути різними: руйнація сім'ї, алкоголь, наркотики, клінічна депресія (втрата сенсу життя), нездатність справитись з ситуацією, смерть близьких чи коханого, помста, нерозділена любов або розрив відносин, насильство - фізичне, сексуальне або емоційне.


Шановні батьки! Просимо Вас допомагайте своєму чадові знаходити шляхи вирішення проблем, які в нього виникають, не ставте свою доньку чи сина на другий план, любіть, піклуйтесь, розмовляйте з ним, адже ДІТИ – це наше майбутнє!

Пресслужба Миколаївського РВП Очаківського ВП ГУНП в Миколаївській області


Автор: Vladagromadam
captcha