15.03.2017
Суспільство

"Голодна школярка" зі села Сливине шокувала Україну ФОТО ВИДЕО

"15-річна Надя Галушко з села Сливино Миколаївській області приходить на цвинтар майже кожен день. Щоб не померти від голоду, дівчинка після школи збирає їжу з могил. У будинку Наді немає ані крихти хліба. В таких умовах дівчинка живе разом з батьками і старшою сестрою. Незважаючи на голод і злидні, Надя не пропускає заняття в школі і навіть непогано вчиться. Ось тільки недавно прямо під час уроків впала в голодний непритомність. Чому дівчинка змушена харчуватися на кладовищі і хто допоможе змінити її життя?" - саме так розпочалася програма "Стосується кожного" на телеканалі Інтер.

Жителі Миколаївського району в соц мережах одразу бурхливо відреагували на порушену тему. Кого винувати - соціальних працівників, місцеву владу, батьків чи себе?

Світлана Подима, представниця Миколаївського районного ЦСССДМ стверджує, що насильно дитину соц служби не могли забрати із сім"ї, так як суд відмовив у позбавленні батьківських прав біологічних батьків. Прокуратура в свою чергу, не дала дозвіл на вилучення дітей.

Також Світлана Подима повідомила, що нещодавно представники соціальних служб були у даної сім"ї вдома, але ситуація незмінна - в будинку брудно, а дівчинка потребує переобстеження щодо підтвердження статусу інвалідності.

Думки людей розділилися. Хтось винуватить соціальні служби. Хтось - батьків, які, за їх словами просто нічого не роблять аби змінить ситуацію на краще.

Головне ж питання: "Що буде далі з дітьми?" - поки залишається відкритим.


Автор: Vladagromadam
captcha