04.04.2017

"Голова РДА хоче усіма способами закрити нашу школу"-Цинаковська

Голова Петрівської сільскої ради Світлана Цинаковська вважає, що очільниця Миколаївської РДА хоче просто напросто закрити їх школу і використовує для цього всі можливі методи.

Нагадаємо, що вчора, 3 квітня, до Петрівської ЗОШ завітала голова районної адміністрації Алла Воробйова,разом з начальником управління освіти району та своїм першим заступником. Мета поїздки - поспілкуватися з батьками та вчителями школи на тему доцільності зменшення ступеню цього навчального закладу. На сьогодні школа є 1-3 ступеню, а планують зменшити до 1.

- Наші батьки збунтувалися. Сказали, що школу закрить вони не дадуть. А голова адміністрації пояснювала необхідність пониження ступеню тим, що сільська рада не направляє на школу ніяких коштів. Тобто на цій зустрічі йшлося не про пониження школи, а обговорення сільського  голови та роботи сільської ради. Батьки зателефонували мені, і попросили аби я приїхала.  Але Алла Володимирівна як почула, що я їду, то одразу почала збирати свої речі і сказала, що її чекають інвестори, і вона мусить вже їхати, і відмовилась зі мною спілкуватися, - заявила Світлана Цинаковська.

Щодо звинувачення у невиділенні коштів на утримання шкіл з бюджету сільради, то Цинаковська пояснює - коштів в бюджеті сільради не вистачає.

- Нам потрібно ремонтувати дороги, Зеленоярський водогін, міняти лампочки, нам треба побудувати водогін в Карлівці. А наш бюджет складає разом із субвенцією на дитячий заклад 1 млн 482 тисячі гривень, а попросив районний відділ освіти 1 млн 142 тисячі. Тобто весь бюджет ми повинні віддати. А це - видатки району.


Автор: Vladagromadam
captcha