08.04.2017
ФЕСТИВАЛЬ

Гості з Азії та Європи приїдуть на фестиваль повітряних зміїв доТрихат

Нагадаємо, що Міжнародний фестиваль з власноруч виоготовлених повітряних зміїв, біля села Трихати Миколаївського району Миколаївської області відбудеться 21 травня 2017 року з 10-30 до 19-00 в акваторії річки Південний Буг. Як повідомила організатор фестивалю та голова громадської організації "Сила Єднання" - Тетяна Безмощук, очікуються  гості як з Європи так і з Азії. Вже надали свою згоду на участь професіонали по виготовленню повітряних зміїв з Італії, Польщі, Німеччини, Туреччини, Малазії, В'єтнаму та ще багато інших стран. Україну представлятимуть такі міста як Херсон та Скадовськ.

Вперше на півдні України у програмі фестивалю буде представлено запуск різноманітних найяскравіших повітряних зміїв. Засновник асоціації Зірик Олексій Павлович разом з фахівцями міжнародного рівня з інших країн та професійними педагогами презентують майстер-клас створення макетів власноруч для кожного бажаючого долучитися до основ виготовлення  різноманітних зміїв.

На відкритому повітрі біля села Трихати розгорнеться феєричний фестиваль у колоритному національному стилі, а саме концертно-розважальна програма за участю зівкових груп та талановитих колективів співу та танцю, ігри, конкурси, ярмарок хенд-мейду та національної кухні, різнобарвні арт-об`єкти, тантамарески, запуск повітряних ліхтариків та багато іншого...

Культивування у свідомості людей принципів мирного життя на планеті, сімейних цінностей, толерантності, дружелюбності, згуртованості навколо спільної ідеї - це запорука розвитку громадського суспільства та зростання успішних поколінь.

Під час заходу буде оголошено переможців конкурсу найкращого аматорського повітряного змія 2017, зробленого своїми руками. Унікальні летючі створіння заслуговують на призи.


Автор: Vladagromadam
captcha