03.07.2022
Культура

Ансамбль "Хорошее настроение" отримав І місце на фестивалі

 IV Всеукраїнський  фестиваль пісенної творчості «Пісенний драйв»

З 30 червня по 2 липня 2017 року в м. Очаків на території санаторію «Борисфен» відбувся IV Всеукраїнський  фестиваль пісенної творчості «Пісенний драйв».

Миколаївський район, Миколаївської області на фестивалі представляв народний вокальний ансамбль «Хорошее настроение» Районного будинку культури, керівник Наталя Лисогор, який посів І місце у номінації «Вокальні ансамблі та гурти». 

Протягом трьох конкурсних днів тут вирували яскраві емоції. Лунали сучасні і традиційні пісні, драйвові та ліричні. Цього року заявили о своїх піснях майже сто конкурсантів з 16 областей України. 

Варто зазначити, що проект тричі відбувався під назвою «Мій рідний край», а цього року організатори ‒ Миколаївський обласний центр народної творчості на чолі з директором фестивалю, заслуженою артисткою України Наталією Баштовою та куратором, заслуженим працівником культури України Галиною Стрелецькою ‒ вирішили кардинально змінити концепцію фестивалю. Він розкрив ширші можливості для презентації вокального таланту любителів співів з усієї України. Рок, джаз, фольк, опера, жива інструментальна музика ‒ це далеко не весь перелік жанрів та направлень, які демонстрували цьогоріч учасники фестивалю. Уперше були заявлені в номінаціях професійні заклади культури, додалася дитяча вікова категорія в сольних виступах.

Для учасників фестивалю  був проведенний майстер-клас, де розповідали  цікаві подробиці обрання якісного репертуару, а  розкрила цю тему - Ольга Янушкевич, композитор, керівник народного жіночого вокального тріо «Зірниця» Вінницького обласного будинку культури учителя.

Усі учасники повезли додому дипломи фестивалю, пам’ятні подарунки від Миколаївського обласного центру народної творчості, а також сертифікати про проходження майстер-класу.

За інформацією mykolayiv.mk.gov.ua


Автор: Vladagromadam
captcha