26.03.2017
Культура

Художні студії Баштанського району представили свої роботи

За рішенням атестаційної комісії почесне звання «народний» студіям «Кольори веселки» та «Веселі акварелі» підтверджено на три роки.

23 березня своєрідний звіт за три роки творчої діяльності підготували учасники студій образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Баштанського району — «Кольори веселки» районного Будинку культури та «Веселі акварелі» історико-краєзнавчого музею Христофорівського культурно-соціального комплексу.

Студія «Кольори веселки» була заснована в 1986, і вже через чотири роки отримала звання «народний». З часу створення й нині творчим процесом керує лауреат обласної премії «Кращий працівник галузі культури Миколаївської області» - Олена Козявко, яка постійно вдосконалює авторський рівень, представляючи свої та учнівські роботи на обласних і всеукраїнських виставках. Маленькі й дорослі студійці із задоволенням опановують різноманітні техніки та види мистецтва: витинання, декоративний розпис, батик, живопис, ліплення і графіку. Кожна їхня робота є дивною розповіддю про красу рідного краю.

Старт творчому процесу студії образотворчого мистецтва «Веселі акварелі» історико-краєзнавчого музею Христофорівського культурно-соціального комплексу було покладено в 1976 році. За творчі досягнення колективу було присвоєно звання «народний» у 1978.

Сьогодні юні художники студії «Веселі акварелі», завдяки професійній підтримці керівника Людмили Бєлосвєт, є переможцями всеукраїнських, обласних і районних конкурсів. У березні 2017 року на обласній виставці «Майстри барвистої палітри» колектив було відзначено грамотою МОЦНТ та КОР як «Краща студія». Виставкову експозицію баштанці прикрасили колоритними живописними полотнами, виконаними в різноманітних техніках: акварель, гуаш, гризайль і монотипія.

За рішенням атестаційної комісії почесне звання «народний» студіям «Кольори веселки» та «Веселі акварелі» підтверджено на три роки.


Автор: Vladagromadam
captcha