24.03.2017
Культура

ІІ Фестиваль народних мизичних інструментів

У Миколаєві відбудеться ІІ Фестиваль виконавців на народних інструментах ім.Григорія Манілова

З 24 по 26 березня на базі Дитячої музичної школи №1 ім.М.А.Римського-Корсакова, у місті Миколаєві (вул. Адміральська,11) відбудеться ІІ Фестиваль виконавців на народних інструментах ім.Григорія Манілова.

Урочисте відкриття Фестивалю – 24 березня о 11:40.

Фестиваль проводиться у Миколаєві вже вдруге. Його метою є розвиток та популяризація виконавства на народних музичних інструментах.

У заході візьмуть участь провідні колективи Миколаївщини - народний оркестр народних  інструментів «Південна рапсодія» Миколаївського коледжу культури і мистецтв, оркестр народної  та популярної музики та Біс-квартет Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, ансамбль народних інструментів «Узори» Миколаївської обласної філармонії. А також представники з Вінниці, Херсону та Одеси.

Програмою Фестивалю передбачено творчу зустріч з Лауреатом міжнародних конкурсів, Заслуженим артистом України, професором Харківського національного університету ім.І.П.Котляревського -  О. Міщенко.

Вперше захід проходив у 2015 році та був присвячений 90-річчю від дня утворення аматорського оркестру народних інструментів Миколаївського суднобудівного заводу ім.61 Комунара.


Автор: Vladagromadam
captcha