25.04.2022
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калинівка на роздоріжжжі - до кого піти в ОТГ? ВІДЕОСЮЖЕТ

24 квітня відбулися збори жителів с. Калинівка, Березанського району. Тема обговорення - до якої ОТГ приєднатися - Березанського чи Нечаяного?

Активна боротьба між Нечаяним та Березанкою, за населені пункти, що розташовані по обидві сторони траси Миколаїв-Одеса, набирає оберти. Добровільне об’єднання в територіальні громади в деяких районах Миколаївщини відбувається дещо специфічно.
- 8 депутатів-вони ж працівники Калинівської сільської ради. Вони пройшлись по своїм ділянкам, людей в оману ввели, сказали, знову-таки, що  Нечаяній ОТГми уже не надо, у нас вибору нема - тільки ідем в Березанську сільську раду. Ну як можна далі, що можна далі казати?
-  Віктор Абдурахманов, депутат Калинівської сільради.
Селяни мають свою точку зору стосовно добровільного об’єднання.


- Не має сенсу, люди хоч і всі голосують приєднатисядо Нечаяного. Тут начальство - як воно вирішить, так і буде. Так що наші голоси, просто: "ну, поговоріть, вам легше от того, що поговорили, і добре". А тут все, як говориться, все схвачено, - Ольга, мешканка с. Калинівка.


Постає питання - ким та для чого? Історично склалося, так, що Калинівка в адміністративних питаннях ближча до Березанки.
- Історично, ми все життя в Березанському районі. Всі наші документи служби все там. І сьогодні я так не бачу, якщо ми об’єднаємось з Березанським не буде оцього такого болючого розриву, коли ми підемо до сусідньої громади,  де все це треба буде документи зберігати, Олександр Поворознік, Калинівський сільський голова.


На зібранні місцевих, просто неба, вирішили провести ще одне опитування селян за участі представника місцевої влади та активістів. А вже остаточне рішення приймуть депутати Калинівської сільської ради. Олександр Гордієнко,Денис Іванов, «ТНМ».


Автор: Vladagromadam
captcha