24.04.2022
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Калинівка увійде до Нечаянської ОТГ?

24 квітня в селі Калинівка Березанського району відбулося зібрання мешканців села

"Майбутнє Нечаянської громади вирішується у Калинівці" - повідомив на  сторінці в Фесбук  Олексій Сидорчук.

Активіст зауважив, що на його думку, це зібрання є незаконним, адже не було повідомлення про цей захід, і ніхто не звертався до органу місцевого самоврядування, і висловив припущення, що за організацією зібрання стоять особи, схильні до приєднання території Калинівської с/р до Нечаянської громади. 

На заході  були присутні, крім місцевих мешканців: Сергій Танасов, голова Березанської РДА, Ігор Мухарський, заступник голови Миколаївської райради, Олександр Поворознік, Калинівський (Кімівський) сільський голова, Валерій Хомицький, Березанський селищний голова, Микола Вівчар, Нечаянський сільський голова ОТГ, Володимир Волошин, депутат Березанської райради, Сергій Казмирук, депутат Березанської райради, Олексій Сидорчук, депутат Березанської райради, голова правління ГО "ЕКО Березань", Ірина Пирог-Кравчук, Щасливський (Чапаєвський) сільський голова.

Присутні  агітували за Березанську та Нечаянську громаду. Між представниками влади та жителями велась запекла дискусія із емоціями та постійними перебиваннями один одного та звинуваченнями Калинівського сільського голови у тих чи інших проблемах.

- Зараз громада із центром у селі Нечаяне більше нагадує укрупнену сільську раду, ніж власне громаду. Тому, майбутнє Нечаянської громади вирішується у Калинівці. Інакше вона може бути поглинута або приєднана до Веснянської громади, яка на відміну від останньої відповідає перспективному планові, - поділився враженями Олексій Сидорчук.


Автор: Vladagromadam
captcha