17.04.2022

Корупція в ЦРЛ - "Хтось кладе кошти до своєї кишені"

На 10-й сесії районної ради розглядалося питання, фінансування Центральній районній лікарні.

На прикладі терапевтичного відділення з рядом важливих проблем: заміна санвузлів, несправність каналізаційної системи, відсутність бойлерів.

-Із виділених 32 тис грн, оприбутковано  лише 24 тис грн, де інші 30% від суми?- запитує депутат Миколаївської міської ради Кирил Драмаренко.

Начальник фінансового управління Миколаївської РДА Володимир Свечинський наголосив, що:

-Депутатський корпус може не сумніватися, що рішення, яке приймається тут формалізуються фінансові документи на 100%. Коли будуть закриті у повному обсязі електроенергія, природний газ, медикаменти, харчові продукти, заробітна плата , тоді головний лікар має право, згідно бюджету законодавства спрямувати кошти на бюджет розвитку.

Співзасновник центру «Перевізник» Сергій Протченко, наголосив на корупційній складовій ЦРЛ і проблемами боротьби з цим, звернувшись за допомогою до депутатської комісії :

- У нашої лікарні корупційна складова є не менша, чим ви хочете сказати. По нашій лікарні є оренда приміщень під аптеки від 216-300 грн на місяць. Оренда приміщень по Миколаївській районній лікарні занижена від 12-15 разів, тобто корупційна складова по лікарні дуже велика, але хтось кладе кошти до свого карману. Оце, Кирило Борисовичу маю прохання розглянути це питання на вашій комісії.


Автор: Vladagromadam
captcha