26.03.2017
Суспільство

Круглий стіл для аграріїв Миколаївщини

«Аграрні розписки – новий інструмент фінансування фермерських господарств у Миколаївській області»

23 березня за організаційної підтримки департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Міжнародна фінансова корпорація (IFC)  провела круглий стіл на тему: «Аграрні розписки – новий інструмент фінансування фермерських господарств у Миколаївській області».

В жовтні минулого року область приєдналася до Пілотного проекту з впровадження технології введення в обіг аграрних розписок.

За цей проміжок часу у всіх районах області проведено семінари з впровадження аграрних розписок, а також організовано зустрічі з постачальниками матеріально-технічних ресурсів та нотаріусами.

Так, за результатами проведеної роботи виникла потреба інформування учасників аграрного ринку про проблеми і перспективи впровадження аграрних розписок в області. 

Із доповідями виступили О.Омеляненко - керівник Проекту IFC «Аграрні розписки в Україні» та нотаріус, що займається механізмом нотаріального оформлення аграрних розписок.

В обговоренні подальшого впровадження аграрних розписок у Миколаївській області взяли участь представники банків, компаній – постачальників матеріально-технічних ресурсів та аграрії.

Більш повну інформацію щодо потенційних компаній – постачальників, що готові надати матеріально-технічні ресурси під заставу майбутнього врожаю та нотаріусів, готових до нотаріального оформлення аграрних розписок,  можна отримати за телефонами департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації: (0512) 37-78-05, (0512) 37-78-02. 


Автор: Vladagromadam
captcha