Кубок відкриття футбольного сезону в Миколаївському районі. ВІДЕО

8 квітня в с. Весняне відбувся довгоочікуваний футбольний турнір - на "Кубок відкриття футбольного сезону в Миколаївському районі- 2017".

- Я сам з Миколаївського району. Два роки не було тут футбольних чемпіонатів, і  дуже радію з того, що нинішній голова Федерації з футболу Миколаївського району Сергій Бойченко, з таким ентузіазмом взявся за реалізацію футбольних проектів. Дуже приємно  дивитися на те, як футбол в районі відроджується. Я знаю, що через тиждень будуть дитячі змагання, - Олександр Пасічний, перший заступник голови Федерації футболу в Миколаївській області.

- З приходом нової команди, нового депутатського корпусу Миколаївської районної ради, на щастя для шанувальників футболу, ситуація значно покращилася. Футбол в районі почав прокидатися, розвиватися. В найближчих планах на майбутнє -створення у нас  в районі до 15 футбольних команд, і - проведення Чемпіонату Миколаївського району, - Сергій Бойченко, голова Федерації футболу в Миколаївському районі.

- Я дуже радий, що приїхало багато команд. Ми практично забули, що таке футбол у нас в районі серед дорослих. Сьогоднішній захід це початок футбольних змагань, проведемо Чемпіонат в районі, а потім, думаю, що команди зможуть взяти участь і в обласних подібних змаганнях, - Юрій Піньковий, голова Миколаївської районної ради.

- Нарешті, наша мрія справдилася. Як тільки депутатами ми прийшли сюди, одне з перших запитань, яке ми підняли -а де наш спорт, де наш футбол, найпопулярніший вид спорту? Як виявилося, у нас навіть не було змагань- ні дорослих, ні дитячих. Тому ми поставили собі за мету провести футбольний турнір і серед дорослих, і серед  дітей. Всі разом ми повернули змагання з футболу в наш Миколаївський район, - Руслан Нерода, депутат Миколаївської районної ради, спонсор змагань

- Весняне саме по собі є центром Миколаївського району, і ми задоволені з того, що саме у нас, на шкільному стадіоні, проходить Кубок відкриття з футбольного сезону нашого краю, - Леонід Мухарський, голова Веснянської ОТГ.

Нагадаємо, що 15 квітня в Степовому відбудеться змагання за "Кубок відкритття футбольного сезону серед школярів 2003-2005 р.н. та 1999-2002 р.н. Миколаївського району 2017 р."

Змагання проходять при підтримці інфор видання "Влада громадам".


Автор: Vladagromadam
captcha