11.03.2017
Суспільство

Культура на селі ФОТО ВІДЕО

З якими бідами та радощами живе Ольшанський Будинок культури

Ольшанський Будинок культури існує вже 35 років. Глядацький зал розрахований на 650 глядачів. В минулому році вдалося вирішити головне та найболючіше питання - ремонт даху, який ніколи тут не проводився. На це була виділена  державна субвенція - 2 млн 275 тисяч гривень.  До речі,  також, за рахунок державної субвенції відремонтовані дахи  в Будинках культури сіл Благодаровка та Весняне. Державна субвенція 1 млн 513 тис грн. та 1 млн 592 тис грн. відповідно(ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 р. N 395).

 

-          Через 2 тижні у нас буде відкриття,  Будинку культури з новим дахом. будемо запрошувати гостей, - Олександр Білий, директор Ольшанського Будинку культури.

Ремонтні роботи по даху нещодавно закінчилися. Зараз чекають, поки стече вся вода, яка накопилася в покрівлі.

Праве крило будівлі займає дитячо-юнацька спортивна школа.

-          Нам є чим похвалитися в плані спортивних досягнень. Ось, в 2016 році наша гандбольна команда посіла друге місце по області. Другі і перші місця по шашкам і шах матам – теж наші майже завжди, - розповідає Олександр Білий.

Зараз вже замовлено проект ремонту Будинку культури. Він буде розділений на три черги.

- Плануємо збудувати власну котельню на альтернативному паливі, спортивну та глядацьку – необхідно капітально відремонтувати. А також - замінити всі вікна в нашому Будинку культури. На це лише близько 400-т тисяч гривень потрібно.Гроші нам допоможе і районна влада, і народні депутати, сподіваємося. Зараз це питання вирішується. Поки замовили проект. Ось на другому поверсі вікно велике, довжиною 66 метрів, і зрозуміло, це - великі кошти. Думаю, що це(заміна вікна) ми зробимо в цьому році, а далі – вже сам ремонт будинку культури.- Олександр Білий, директор Ольшанського БК.


Автор: Vladagromadam
captcha