27.03.2017
Суспільство

Літній спортивний комплекс у Новобузьському районі

Розпочалися роботи по будівництву літнього спортивного комплексу на території колишнього стадіону ЗОШ №1

За ініціативою керівника волонтерської групи, депутата міської ради Віталія Крикуна розпочалися роботи по будівництву літнього спортивного комплексу на території колишнього стадіону ЗОШ №1. Ще в минулому році виникла ідея відновити стадіон. Було проведено ряд робіт по наведенню ладу на території, що поросла майже 3-метровими будяками та перетворилася на сміттєзвалище у самому центрі міста.

За допомогою небайдужих підприємців було вичищено стадіон від бур´янів та сміття. Активну участь у цьому взяли Олександр Чернявський, який допоміг трактором-навантажувачем та Євген Красніков, надавши безкоштовно власну техніку та хімікати для протравки всієї території гербіцидами. Цю роботу виконали Анатолій Загляда з помічником Олегом Мишеніним.

З приходом перших теплих днів, у цьому році було продовжено роботи. На минулому тижні мешканці прилеглих територій могли спостерігати як на стадіоні працювало близько десяти одиниць техніки. Було знято верхній грунтовий покрив, що вміщував у собі шкідливі бур´яни та вивезено вантажними автомобілями за межі міста. Також було прибрано багато сміття, яке наносили за зиму новобужани.

Виконати ці роботи нам допомогли Павловський Іван, Ярченя Олександр, Шевченко Сергій, Потапенко Олександр, Сухоруков Володимир, Курінний Євген, Шашкеєв Олександр, Щербак Сергій, Кіяновський Олександр, Курілович Євген, Крячко Віталій, Гяур Олександр, Лященко Євген, Чернявський Олександр, Рафальський Віталій, Петрівський Володимир, Білявський Микола, Параскун Олександр.

Тепер є наміри перепрофілювати всю територію грейдером, якого надає депутат обласної ради Олександр Бондар, зробити з відсіву бігову доріжку по периметру стадіону, спорудити та облаштувати футбольне поле, баскетбольний і волейбольний майданчики та певну частину території для занять силовими видами спорту. Все це волонтери роблять своїми силами без виділення бюджетних коштів. Тому, закликаємо до співпраці всіх небайдужих підприємців, які готові надати спонсорську допомогу та новобужан, готових попрацювати безкоштовно для того, щоб у нашому місті з´явився ще один спортивний об´єкт.


Автор: Vladagromadam
captcha