31.03.2017
Суспільство

Махінації з землею на території Очаківського району

Голова фермерського господарства Очаківського району відповість перед судом за зловживання службовим становищем

За процесуального керівництва Очаківського відділу Миколаївської місцевої прокуратури №1 завершено досудове розслідування стосовно голови одного з фермерських господарств Очаківського району за вчинення ряду кримінальних правопорушень, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам.

За інформацією Свідок інфо 

Установлено, що у 2008 році голова фермерського господарства, здійснюючи діяльність на території Очаківського району, зловживаючи своїми службовими повноваженнями, з метою незаконного отримання у фактичне володіння 25,6 га земель сільськогосподарського призначення, у порушення вимог Закону України «Про фермерське господарство», згідно якого членами фермерського господарства можуть бути подружжя, їх батьки, діти, які досягли 14-річного віку, інші члени сім’ї, родичі, які об’єдналися для спільного ведення господарства, включила у члени фермерського господарства двох осіб, які взагалі будь-якого споріднення ні з нею, а ні з її рідними не мають.

Унаслідок незаконних дій голови даного господарства, на вказаних осіб було незаконно зареєстровано право власності на дві земельні ділянки розміром по 12,8 га кожна загальною вартістю 210 тис. грн.

Його дії кваліфіковано за ч.1 ст. 366 та ч.2 ст.15 ч. 2 ст. 364-1 КК України ( службове підроблення та закінчений замах на зловживання повноваженнями, з метою одержання неправомірної вигоди для інших осіб).

30 березня 2017 року обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Про це звітує відділ Миколаївської місцевої прокуратури №1 на сторінці в фейсбук

87rfki


Автор: Vladagromadam
captcha