21.06.2022
Полiцiя

"Мак" в Миколаївському районі під пильним наглядом поліції

За інформацією Миколаївського районного відділення Очаківського відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області, на території Миколаївського району Миколаївської області проводиться комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «МАК» з метою виявлення фактів незаконного культивування, вирощування та посіву нарковмісних рослин, а також виявлення та знищення дикорослих посівів конопель.

Серед населення існує помилковою думка, що в приватних домогосподарствах невелика кількість нарковмісних культур не буде виявлена та господар зможе уникнути відповідальності, яка передбачене законом України. Цією необізнанністю громадян, особливо людей похилого віку, часто користуються наркоторговці. Вони домовляються про вирощування мака або конопель, зелену масу яких купують в майбутньому за невеликі гроші. Однак самі вони за вирощування нарковмісних культур відповідальність не несуть. Тим паче, що перевізку готової зеленої маси вони самостійно не здійснюють, а залучають  для цього безробітних або людей, яки опинилися в складних життєвих обставинах, сплачуючи за це копійки.

Інколи громадяни виправдовуються, що вирощують мак або коноплі для господарства або з метою отримання насіння. Однак діюче законодавство України забороняє вирощувати нарковмісні культури незалежно від кінцевої мети.

Для попередження можливих неприємностей Національна поліція України повідомляє, що законодавством передбачена відповідальність за незаконне вирощування таких культур, як адміністративного так і кримінального характеру, від штрафу у розмірі 340 гривень до обмеження волі строком на три роки.

Головне пам`ятайте – не знання законів не звільняє Вас від відповідальності!!!

 


Автор: Vladagromadam
captcha