15.06.2018
Медицина

Медиків Миколаївської ЦРЛ вітали с професійним святом

14 червня в актовій залі Миколаївської центральної районної лікарні відбувся урочистий захід з нагоди Дня медичного працівника. 

Про це розповідає на сторінці у Фейсбук головний лікар Миколаївської ЦРЛ Татьяна Хоржевская :

- В актовій залі Миколаївської центральної районної лікарні панував піднесений настрій, адже привітати медиків прийшло багато гостей та друзів- голова райдержадміністрації Алла Воробйова, заступник голови райради Ігор Мухарський, помічник народного депутата Бориса Козиря, депутат райради Сергій Григор’єв, голова Михайлівської ОТГ Володимир Чечуй, від імені сільських голів району - Ольга Снісар (Ковалівський) і Лариса Балабан (Степівський). Звісно, гості завітали не з порожніми руками - були квіти і подяки, грамоти та подарунки, а також теплі слова привітання.

wweertrrfedsadfghngfsx

Найціннішим подарунком для наших медичних працівників, та звичайно, й паціентів стало сучасне обладнання. На кошти субвенції з державного бюджету, що були виділені за сприяння народного депутата України Б. Козиря, було придбано операційний стіл, фетальний монітор, монітор паціента, шприцевий насос та дві сухожарові шафи. Частина цього обладнання урочисто була презентована на святі акушерсько-гінекологічному відділенню.

гщдлорпавічфчвапро

Веселий та піднесений настрій медиків та гостей підтримував піснями та яскравими виступами колектив «Хорошее настроение» Миколаївського районного будинку культури. 

we4r56ytr45678ouytgrfdsx

-Від свого імені хочеться ще раз привітати всіх своїх колег з професійним святом, що наближається і побажати успіхів у роботі, любові рідних та близьких, дружби та порозуміння і звичайно миру у душі! - подякувала Тетяна Хоржевська.


Автор: Vladagromadam
captcha