20.06.2022
Культура

Мігея з Миколаївщини в півфіналі "Неймовірні села України 2017"

Село Мігея Первомайського району Миколаївської області, що розташоване на лівому березі річки Південний Буг, потрапило в чило 20 напівіфналістів Всеукраївського конкурсу "Неймовірні села України 2017". 

Про це повідомляє Первомайська Районна Державна Адміністрація 

-Село Мигія Первомайського району потрапило до півфіналу Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017». Експертна рада ІІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017» вибрала 20 напівфіналістів. На конкурс надійшло більше 300 заявок, редакційна комісія представила членам Експертної ради 63 номінанта. З 1 червня по 16 липня триває «Неймовірний сільський автопробіг» - журналісти відвідають кожне з 20 сіл. А 16 липня розпочнеться фінал конкурсу – на сайті AgroPortal.ua до 16 серпня буде тривати онлайн-голосування, паралельно з яким кожний член Експертної ради виставить свої оцінки селам-конкурсантам. Загальний призовий фонд складає 150 тис.грн. Переможці отримають сертифікат з подальшою закупкою для села необхідного інвентаря. Також переможець отримає унікальну можливість поїхати в Німеччину для обміну досвідом щодо розвитку самоврядування.

 Нагадаємо, що Миколаївський район багатий на унікальні місця з багатовіковою історією. "Влада Громадам" розпочав проект "Чудова 7-ка! Місця, які варто відвідати в Миколаївському районі", в якому можна побачити та ознайомитись з найпотаємнішими куточками нашого краю.

gr56y6ht


Автор: Vladagromadam
captcha