30.06.2022
Екологія

Миколаївська РДА приймає заходи щодо забезпечення екологічної безпеки

29 червня 2017 рокув  в райдержадміністрації проведено позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуаційї, під головуванням заступника голови РДА Олени Іванової.

На засіданні розглянуто низку важливих питань, з метою недопущення виникнення на території Миколаївського району надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а саме:

1.Про стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 18.04.2022 року №108-р «Про охорону життя людей на водних об’єктах області у літній період».

2.Про стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 31.03.2022 року №100-р «Про створення на території Миколаївського району підрозділів місцевої пожежної охорони».

3.Про забезпечення пожежної безпеки в пожежонебезпечний весняно-літній період 2017 року на території Миколаївського району. Затвердження плану заходів, спрямованих на посилення техногенної та пожежної безпеки на території району в пожежонебезпечний весняно-літній період 2017 року.

4.Про запобігання масовим отруєнням населення дикоростучими грибами.

5.Про виділення паливно-мастильних матеріалів з місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на території Миколаївського району.

З вказаних вище питань комісією було прийнято відповідні рішення, які доведені до відповідальних виконавців.


Автор: Vladagromadam
captcha