06.04.2017

Миколаївський районний центр зайнятості інформує безробітніх

Відбувся семінар "Легальна зайнятість"

5 квітня 2017 року в Миколаївському районному центрі зайнятості було проведено профінформаційний груповий захід для безробітних – семінар на тему «Легальна зайнятість». Проводила семінар заступник начальника відділу Миколаївського РЦЗОксана Макаліш.

Слухачам семінару було роз’яснено основні аспекти законодавчої бази, яка регулює роботу центру зайнятості. Увагу присутніх звернули на те, що Конституція України гарантує кожному громадянину вільний вибір виду зайнятості, тобто виду діяльності, яка приносить дохід, при цьому легальна зайнятість – це захист соціальних та трудових прав і гарантій громадян. Також безробітні ознайомились з послугами, що надає служба зайнятості, дізнались про особливості ринку праці в районі, про різні форми та напрямки сприяння працевлаштуванню, в тому числі з новітніми технологіями, які пропонує центр зайнятості.

Протягом семінару у безробітних була можливість прослухати корисну інформацію та поспілкуватись з юристом , отримати відповіді на правові питання, які їх цікавили.

Інформаційне джерело Миколаївська районна державна адміністрація


Автор: Vladagromadam
captcha