12.03.2017
Суспільство

На горячу лінію губернатора масово звертається місцева влада

Голова Миколаївської обласної держадміністрації Олексій Савченко зазначив, що на його «Гарячу лінію» почали надходити дзвінки депутати місцевих рад і голови сільських та районних рад з невирішенними питаннями на місцях.

Наприклад, депутат Первомайської міської ради повідомляє, що до нього звертається громада впродовж п'яти років, щоб провели воду чи пробурили свердловину. Жителі цього мікрорайону користуються водою з річки Південний Буг, бо в колодязях вода зникла.

-Багаторазово подавав депутатські запити на адресу голови Первомайського району. У 2015 році з бюджету надали 650 тис грн., але по сьогоднішній день ні коштів, ні свердловини немає», - каже депутат.

Також  зі скаргою, на колишнього сільського голову, звернулася нинішня голова Лукашівської сільської ради.За її словами, він не передав жодного документа та 20 тис грн. надані на купівлю оргтехніки. Поліція ігнорує звернення щодо цього інциденту.

-Згідно Закону, ми, звичайно відреагуємо на ці повідомлення. Але я особисто не розумію: депутат місцевої ради питає у голови ОДА куди поділися кошти і просить вирішити питання замість місцевої влади?Що то за депутати і що то за місцева влада?!Поліція ігнорує звернення голови сільради?! Як це? Тоді що казати про звернення громадян?Шановні, коли я говорю про повернення довіри до влади, то я не про себе кажу. А про вас! Це ви – депутати, голови рад, керівники підприємств та установ, поліція та податкова повинні працювати так, щоб люди вам повірили!- зауважив голова Миколаївської ОДА.


Автор: Vladagromadam
captcha