10.03.2017
Суспільство

Нечаїнська ОТГ встановила водонапірну вежу

Мешканці  селища Нечаєнє з водою у домівках 

Водонапірна труба, яка працювала кілька десятків років, зараз вже э неробочою, тому голова Нечаянської сільської ОТГ Микола Вівчар вирішив терміново встановити нову водонапірну вежу.

«Попередня водонапірна труба прослужила більше 50-ти років, але тиждень тому зовсім перестала подавати воду, працювала до останнього. Спочатку ми хотіли реабілітувати трубу, коли утворилася теча, закривали отвори шматками дерева, але саме через отвори водонапірна вежа нанесла збитків бюджету ОТГ у розмірі більше 50 тисяч гривень», – розповів Микола Вівчар.

Щодо демонтажу старої труби рішення поки не прийняли. 

Населення Нечаянської ОТГ становить 200 осіб, тому була встановлена водонапірна вежа об’ємом 50 кубів; якщо ставити маленьку водонапірну трубу, витратна частина роботи не окупиться.

«Ми порахували, що маємо сплачувати близько 20 гривень за 1 куб», – зазначив Микола Вівчар.

Під час встановлення нової труби близько тижня люди (більше 30-ти будинків) обходилися без води. В домівках, які знаходяться на пагорбі, був слабкий напір або зовсім було відсутнє водопостачання. Але люди, які мешкають на нижніх вулицях, не відчули незручностей.

Роботи по встановленню нової вежі досі ведуться. Не дивлячись на це, голова ОТГ вирішив, що не можна лишити мешканців села води на довгий час, тому у четвер, 9 березня в усі домівки була подана вода. Але зараз люди проінформовані, що на вихідних вода знову буде вимкнена, тому у селян є час, щоб набрати якомога більше води. Коли роботи повністю закінчаться, переривів з водопостачанням більше не буде. Працівники підрядної компанії виконують роботи щодня.

Крім того сторожка, в якій встановлені автомати, регулюючі подачу води, можливо, буде перебудована.

Як відомо, в селі Карлівка Миколаївського району здавна однією з найбільш гострих проблем є  відсутність водопостачальної мережі. Людям доводиться  завозити воду з сусідніх населених пунктів, що коштує в 20 разів дорожче, ніж для мешканців сусідніх сіл.

1

За інформацією "Солідарність"


Автор: Vladagromadam
captcha