17.04.2022

"Незаконна порубка зелених насаджень", стаття є - а покараних немає!

На спільній комісії АПК та освіти Миколаївської районної ради обговорювалось питання незаконної порубки лісових зон на території Миколаївського району.

-У минулому році в районі й в області незаконно вирізали посадки. Ми ловили браконьєрів, опечатували дуби, які були зрізані та по факту завершеного діла немає, нікого не покарали, - прокоментував активіст.

На що начальник районного відділу місцевої прокуратури Луговський С.В. відповів:
-Протягом минулого року було затримано лише два транспортні засоби. Є у нас відповідальні за незаконну вирубку лісів.  У всіх кримінальних провадженнях, вилучених транспортних засобів ми звертаємось до суду, але у збитках зазначених кримінальним впровадженням суми недостатньо тому що, не можуть нарахувати суму у 57 тис грн.

Люди самостійно захищають ліси від браконьєрів. Це єдина можливість захистити лісові зони, тому що на території Миколаївського району діє лише чотири дільничих і не вистачає можливостей, щоб охопити таку територію.
-Є пріоритет 246 ст. «Незаконна порубка зелених насаджень». Я за те, щоб дерева були, але на жаль, є провалини в законодавстві, які хтось використовує на свою користь.


Автор: Vladagromadam
captcha