01.03.2017
Економiка

Нові вагові комплекси на дорогах - турбота райдержадміністрацій

Губернатор запропонував райадміністраціям та містам області самостійно придбати вагові комплекси.

Голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко провів нараду з міськими головами, головами РДА, керівниками Служби автодоріг в Миколаївській області, Укртрансбезпеки та патрульної поліції.  Йшлося про стан автомобільних доріг області, першочергові заходи щодо їх ремонту та про організацію роботи на території області вагових комплексів.

Олексій Савченко закликав голів РДА не зволікати з початком ремонтних робіт на дорогах місцевого значення. Використовувати для цього всі можливості – і фінансові, і ресурсні. Залучати до цього промислові та  сільськогосподарські підприємства, які розташовані на території районів. Вже днями Служба автодоріг в Миколаївській області надасть всім головам районів порядок співфінансування робіт з ремонту доріг.

Державне агентство автомобільних доріг підтвердило, що в 2017 році Миколаєвській області було виділено 1 мільярд 200 тисяч гривень на ремонт дорожнього покриття. Але дату коли це відбудеться не називають.

       - Вони кажуть, що ці кошти будуть в повному обсязі. Єдине що – не називають дату. Сказали, що працюють над цим. Буде три джерела фінансування, - Сергій Ткаченко, в.о. начальника Служби автодоріг області.

Як зауважив губернатор, дорожні служби наразі займаються розробкою необхідної для проведення ремонту проектної документації.

Серед першочергових завдань – ремонт дороги Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка-Березнегувате». За словами  Сергія Ткаченка, планується відремонтувати всю частину дороги, орієнтовна вартість робіт – 480 мільйонів гривень. Також пріоритетним напрямком буде Н-14 «Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв», на яку чекає капітальний ремонт.

   - За цим напрямком продовжуються проектно-пошукові роботи, вони будуть завершені в червні. Ця дорога підпадає під концепцію будівництва нової дороги «Львів-Умань-Кропивницький-Миколаїв». Дорога буде з капітальним ремонтом, там буде бетонне покриття. Це нове віяння. Дорога служитиме довше, - Сергій Ткаченко, в.о. начальника Служби автодоріг області.

Також він повідомив, що в планах на наступний рік – будівництво дороги в обхід Нового Бугу.

Але, як зауважив голова ОДА Олексій Савченко, можна нескінченно ремонтувати дороги, якщо не будуть вжиті заходи для їх збереження. Йдеться про встановлення на території області вагових комплексів, щоб контролювати весь потік автомобілів, як на в'їзді в Миколаївську область, так і на в'їзді в Миколаїв. Таких на сьогодні потрібно як мінімум п’ять. Кожен коштує до мільйона гривень.

Олексій Савченко запропонував головам райдержадміністрацій та мерам міст не чекати фінансування з міністерства інфраструктури  і винайти кошти на придбання вагових комплексів.

«У всіх керівників, всіх мерів міст є можливості сьогодні купити цей новий комплекс, - сказав очільник області.  Бо сьогодні ми побудуємо дороги, а завтра доріг не буде. Вантажівки їх розіб’ють. Але що ми сьогодні будемо казати людям? Президент дав можливість, надав допомогу, і ми отримаємо мільярд двісті на ремонт доріг державного значення. Добре, побудуємо дороги. За рахунок місцевих бюджетів ми теж будуватимемо дороги. Але що ми будемо робити з тим, що відбувається на тих дорогах? Як контролювати? Ми будемо чекати? Останнє, що ми можемо зробити для людей – відновити довіру», - підкреслив Олексій Савченко. 

Служба автодоріг в Миколаївській області протягом п’яти днів надасть типовий проект  вагового комплексу всім головам районних адміністрацій і міст, щоб вони в рамках свого бюджету прорахували і винайшли можливість його придбання.


Автор: Vladagromadam

Також радимо переглянути:

Будут ли отремонтированы дороги Николаевского района?

« В 2016м году с ремонтом дорог в Николаевском  районе как и во всей области получился полнейший провал »- Руслан Нерода,...

Еще раз о дорогах в Николаевском районе

 Проходит совещание за совещанием. Одни форматы сменяют другие, а дороги лучше так и не становятся.

captcha