29.03.2017
Оголошення

Оголошено конкурс на найкращу писанку в Миколаївському районі

Фестиваль "Барвиста писанка" організовано серед учнівської молоді 1-11 класів 

У  очікуванні свята Великодня, "Влада громадам" спільно з  Миколаївським  районним Будинком творчості учнів оголошують районний фестиваль учнівської молоді з писанкарства «Барвиста писанка», який проводиться з метою сприяння розвитку писанкарства, популяризації народних традицій, пов’язаних зі святкуванням Великодня, підвищення творчої активності дітей та молоді.

До участі в фестивалі участі запрошується учнівська молодь 1-11 класів загальноосвітніх та позашкільних закладів району.

Положення про фестиваль учнівської молоді з писанкарства «Барвиста писанка»

1. Загальні положення

1.1. Районний фестиваль «Барвиста писанка» (далі - Фестиваль), проводиться з метою сприяння розвитку писанкарства, популяризації народних традицій, пов’язаних зі святкуванням Великодня, підвищення творчої активності дітей та молоді.

1.2. У Фестивалі беруть участь учні 1 - 11 класів загальноосвітніх та навчальних закладів за такими віковими категоріями:

1.3. Фестиваль проводиться в трьох номінаціях:

- декоративні великодні писанки (крапанки, шкрябанки, мальованки тощо) та композиції з них;

- твори образотворчого мистецтва на тему «Барвиста писанка» (графіка, живопис);

- твори декоративно-прикладного мистецтва на тему «Барвиста писанка» (розпис, витинанка, вишивка, батик, в’язання, різьблення, ткацтво та інші).

2. Організація конкурсу

2.1. Конкурс проводиться з 28 березня до 12 квітня 2017 року.

I етап – у загальноосвітніх навчальних закладах (28 березня-8 квітня 2017 року).

II етап – у районі, переможці І етапу представляють свої роботи, журі конкурсу визначає переможці в трьох номінаціях. Учасники Фестивалю беруть участь в майстер-класах (12 квітня 2017 року о 9.00 год. в Миколаївському районному Будинку творчості учнів).

2.2. Для організації, проведення та підведення підсумків І-II етапів конкурсу на місцях утворюються журі конкурсу.

2.3. Творчі роботи, які визначено переможцями I етапу Фестивалю, направляються до районного Будинку творчості учнів не пізніше 10 квітня 2017 року.

3. Вимоги до оформлення робіт, що надсилаються на конкурс

3.1. Роботи повинні супроводжуватись етикетками з такими відомостями:

- назва роботи;

- ім'я, прізвище, вік автора;

- навчальний заклад, клас, гурток;

- ім'я, по-батькові, прізвище керівника;

- основні елементи орнаментів, використаних в творі та їх значення.

3.2.Критерії оцінювання робіт:

- технічний рівень виконання (майстерність);

- художній рівень виконання (орнамент, композиційне рішення, колористика);

- оригінальність творчого рішення.

Будинок творчості учнів розпочинає свою історію ще у 1952 році і дає поштовхи для покращення навчально-виховного процесу. БТУ являє собою комплексний позашкільний навчальний заклад, який працює за такими напрямами: декоративно-прикладне та образотворче мистецтво, екологія та натуралізм, туризм та краєзнавство, художня самодіяльність, районне наукове товариство МАН «Інтелект».

Юні майстри славляться народною вишивкою, гончарством, ткацтвом, соломоплетінням, витинанкою, бісероплетінням, декоративним розписом, образотворчим мистецтвом. Гуртківці-екологи проводять наукові спостереження на дослідницьких ділянках, екологічних стежках, у лісництві.

Всі гуртки  приймають участь у різноманітних  акціях і виставках, і є багаторазовими  призерами обласних та Всеукраїнських конкурсів.


Автор: Vladagromadam
captcha