27.06.2022
Медицина

Ольшанка приєднується до дня донора від Миколаївської ЦРЛ

Миколаївська Центральна районна лікарня інформує, що продовжує організацію заходів день  донора крові з виїздами на місця в Миколаївському районі. Амбулаторія в Ольшанській ОТГ відкриє двері для всіх бажаючих донорів, щоб допомогти хворим людям. Заступник головлікаря Тетяна Хоржевська, розповідає про час проведення та категорії пацієнтів, яким необхідна донорська кров:

-Приблизно на 6 липня, ми плануємо організувати виїзд до амбулаторії Ольшанської громади. Все необхідне підготуємо та вирішемо організаційні моменти. Під час  попереднього виїзду в села Степове та Ульянівка Миколаївського району, ми отримали позитивний відгук від населення, за що дуже вдячні. Сьогодні у будь-якої людини виникає потреба в переливанні крові по життєвим показникам, а донорська кров є тим важливим компонентом, що рятує життя багатьох людей.

Є ряд категорій пацієнтів, кому так необхідна донорська кров:

-Пацієнтам з важкими травмами, опіками, що потребують хірургічних втручаннь, пов'язаних з рясною крововтратою.;

-Переливання потрібні при багатьох захворюваннях кровотворної системи, таких як лейкози;

-Хіміотерапія і променева терапія, використовувані при лікуванні злоякісних пухлин, ведуть до падіння показників крові, і для успішної терапії часто знову-таки необхідні переливання;

-При деяких генетичних захворюваннях, переливання можуть вимагатися довічно;

-Препарати, отримані з донорської крові, потрібні для лікування гемофілії;

-Кров необхідна при деяких захворюваннях печінки, нирок, при лікуванні ряду важких інфекцій і так далі. У певних випадках донорська кров потрібна породіллям та новонародженим.

Восени, лікарі  Миколаївської ЦРН планують залучити до дня донора крові депутатів Миколаївскього району, голів ОТГ та всіх небайдужих на базі ЦРЛ.

Кожного року 14 червня проводиться Всесвітній день донора крові , щоб завдячити мільйонам донорів, які надають змогу врятувати життя іншим. 


Автор: Vladagromadam
captcha