освіта

Ольшанська ЗОШ - школа нового освітнього простору

Заклад бере участь в конкурсі на створення на її базі нового освітнього простору.

 Школа була подана на проект – створення на її базі нового освітного простору. Що для школи означає участь в данному проекті, розповіла директор закладу Світлана Молчанова.

- Я розумію школу, як новий інформаційний простір, як таку, в якій хочеться навчатися. Ми намагаємося, щоб наша Ольшанська ЗОШ відповідала цім вимогам. Історія Ольшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів веде свій відлік з 1968 року. Зараз тут працює 32 вчителів, 19 з яких мають вищу категорію, 9 у званні «Старший вчитель», 5 – «Вчитель методист», та ще 5 педагогів мають відзнаку «Відмінник освіти України». 

Хоча ми маємо і свої проблеми. У нас відсутня спортивна та актова зали, їдальня. Але вже зараз проектанти працюють над третьою чергою будівництва нових приміщень для нашої школи. Проектом, який вже в стадії завершення, передбачено всі ці приміщення, яких нам не вистачає. Ціна питання – близько 20 мільйонів гривень. Сума значна, та плануємо розбити будівництво на декілька черг і залучити фінансування з різних рівнів бюджету. Ольшанська селищна рада з нами активно співпрацює, зокрема кошти на розробку проекта виділила саме вона. Але крім цього, хочеться, щоб кожен навчальний клас був обладнаний комп’ютерної технікою, була демонстраційна апаратура, мультимедійні дошки, хочеться, щоб і шкільне подвір’я змінилося, обновився наш тренажерний майданчик. Ідеально буде зробити так, щоб кожен сантиметр, кожен метр школи ніс якесь навантаження, аби діти постійно знаходилися в навчально-розвивальному середовищі.

Керівник закладу розповіла, що зараз спостерігається тенденція до збільшення кількості учнів.

- В нашій школі є паралелі, класи «А» та «Б». Початкова школа йде повністю по дві паралелі. В цьому році ми набираємо 46 першокласників. В минулому, для порівняння, було 32, - С.Молчанова.


Автор: Vladagromadam
captcha