20.04.2022

Перший призив на Миколаївщині

Призовників дострокової служби  не бутуть відправляти в АТО

19 квітня відбулось перше відправлення призовників Миколаївської області до лав Збройних Сил України та інших військових формувань. Привітати юнаків зі знаменною подією та побажати успіхів на службі прийшли їх рідні, військові, посадовці.

З вітальною адресою до призовників звернувся голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко. Він зазначив, що захист рідної землі – найвища честь, покликання та обов’язок кожного справжнього чоловіка.

-За рішенням Президента України жодного призовника строкової служби не будуть відправляти до зони проведення АТО. Однак мати відповідні військові навички, бути морально готовим захищати свою країну повинен кожен з вас. Миколаївщина  пишається своїми воїнами, які  сьогодні захищають цілісність та незалежність України. Впевнений, що ви примножите бойові традиції нашої землі. Будете  хоробрими та мужніми, як наші славетні Герої. Не шкодуйте своїх сил заради  вибудовування Української Соборної Самостійної Держави!, - побажав присутнім Олексій Савченко.

Інформаційне джерело Миколаївська обласна державна адміністрація


Автор: Vladagromadam
captcha