04.05.2022
Економiка

Петрівську сільраду оштрафували на 8 тисяч гривень

Державна архітектурно-будівельна інспекція знайшла порушення в будівництві Карлівського водопроводу

На підставі звернення В.У. Завацького Управлінням державної архітектурно-будівельної інспекції в Миколаївській області, проведено позапланову перевірку на об’єкті «Водопостачання село Карлівка Миколаївського району Миколаївської області – будівництво». В ході перевірки встановлено порушення вимог містобудівного законодавства, будівельних норм, державних стандартів і вимог а саме:

-ТОВ «Єдині комунальні системи» виконувало будівельні роботи на період з 21.11.2021 по 20.12.2021 без документів, що надають право на виконання будівельних робіт (без реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт), що є порушенням вимог ч.1 ст. 34 Закону України «Про регулювання будівельних робіт».

-ТОВ «Єдині комунальні системи» в порушення вимог п.9.8, п.9.8.1 ДБН А.3.1 – 5:2009 «Організація будівельного виробництва» виконувала прокладання трубопроводів та зворотню засипку траншей до підтвердження якості виконання попередніх робіт з підготовки основи під трубопроводи, без складання актів на закриття прихованих робіт.

-Петрівської сільською радою Миколаївського району Миколаївської області в порушення вимог ч.6 ст.36 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» не повідомлено Управління  про зміну особи відповідальної за проведення авторського нагляду.

За результатами перевірки, посадовою особою Управління складено акт, підряднику та замовнику будівництва видані приписи про усунення виявлених порушень. ТОВ «Єдині комунальні системи»  та Петрівську сільську раду Миколаївського району Миколаївської області притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на загальну суму 216 тисяч гривень та 8 тисяч гривень відповідно. 


Автор: Vladagromadam
captcha