16.06.2022
Економiка

Під сонячну електростанцію в Ольшанському візьмуть ще 27 га

В коментарі «Влада громадам» Сергій Новак, голова Ольшанської ОТГ зазначив, що позитивно розцінює будівництво на території громади сонячної електростанції.

- Це  робота для людей - 25 нових робочих місць для мешканців Ольшанської громади. Також в бюджет ОТГ підуть податки за землю – за 25 га, плюс ТОВ «Солар-груп» планує розвиватися. У них, вже є плани взяти до 25 ще 27 га, на тому місці де знаходиться колишній гідролізний завод (вул. Промислова, 4). Там же зараз руїни, а  вони наведуть лад, поставлять сонячні батареї, і, знову таки - ще додаткові місця для наших людей, - С. Новак.

Місце під будівництво  сонячної електростанції саме в Ольшанській ОТГ, пояснює Новак, було обрано не випадково.

-  Чому вибрали цей кущ? Підприємці зробили розрахунки, спираючись на які, і вирішили працювати у нас. Адже поряд – Трихатська електрична підстанція, є куди скидувати електроенергію, ну, і плюс Ольшанський цементний завод, ще й туди.  Ми зацікавлені в цьому проекті, тільки за те, все що дає розвиток громаді, - С. Новак. 

Нагадаємо, як стало відомо очільник Миколаївської ОДА Олексій Савченко розпорядився надати дозвіл ТОВ "Солар групп" на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, для розміщення об’єктів енергогенеруючих підприємств в межах території Ольшанської селищної ради Миколаївського району. Також повідомлялося, що сонячну електростанцію в Миколаївському районі на 25 га збирається будувати фірма з уставним капіталом в 2 тисячі гривень.

Новини Миколаївського району.


Автор: Vladagromadam

Також радимо переглянути:

Під сонячну електростанцію в Миколаївському районі виділять 25 га

Сонячну електростанцію будуватиме фірма з капіталом в 2 тисячі гривень

В Ольшанській громаді побудують сонячну електростанцію

captcha