20.03.2017
Культура

Підсумки конкурсу "Молоде покоління-за безпеку дорожнього руху"

Дитяча творчість з безпеки дорожньго руху для школярів

Завершився обласний етап конкурсу «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху», який тривав майже чотири місяці, починаючи з грудня минулого року. Найкращі роботи, обрані компетентним журі, представлять Миколаївську область на Всеукраїнському рівні.

Конкурс дитячої творчості за тематикою дорожньої безпеки для школярів Миколаївщини вже став традиційним. Щорічно, з грудня до березня, дітлахи готують малюнки, фотографії, твори прикладного мистецтва, і не тільки для того, щоб перемогти та отримати пам’ятні подарунки від організаторів, а й нагадати всім учасникам руху про важливість дотримання безпеки та виховати свідоме ставлення до неухильного виконання Правил дорожнього руху.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Миколаєва.

Тож, компетентним журі, до складу якого увійшли співробітники Головного управління національної поліції в Миколаївські області, Управління патрульної поліції м. Миколаєва, представники Департаменту освіти та науки Миколаївської облдержадміністрації, а також Миколаївської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України та громадської організації «Цвіт нації», було підведено підсумки конкурсу та визначено його переможців.

Кращі роботи обирались у трьох вікових групах та кількох номінаціях. Журі переглянули численну кількість дитячих малюнків, фотографій на тему безпеки дорожнього руху, твори декоративно-прикладного мистецтва. Враховувалась не тільки майстерність виконання, а й головна мета, яку намагався донести юний митець. Загалом, було визначено 18 переможців, серед них і дошкільнята, і випускники навчальних закладів. Також, журі відзначили й багато інших робіт, автори яких отримають від організаторів конкурсу пам’ятні сувеніри.

Після закінчення весняних шкільних канікул відбудеться церемонія нагородження авторів найкращих робіт, а вже у травні поточного року саме вони представлятимуть Миколаївщину на Всеукраїнському етапі конкурсу дитячої творчості з безпеки дорожнього руху.


Автор: Vladagromadam
captcha