04.05.2022
Полiтика

Підсумки роботи й проблеми Миколаївського району за квітень 2017 року

Необхідність порозуміння влади з селищними головами для подальшої співпраці

03 травня 2017 року відбулася апаратна нарадана, чолі голови РДА  Алли Воробйової та за участю керівників структурних підрозділів  райдержадміністрації, керівників комунальних служб та держустанов, представників органів місцевого самоврядування. 

Під час наради керівники закладів та установ звітували про проведену роботу за квітень  місяць. Мова, зокрема, йшла про підвищення ефективності діяльності закладів освіти, культури, охорони здоров’я в галузі раціонального використання бюджетних асигнувань. На цьому акцентувала увагу і  заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації  Л.Л. Поліжай, яка  поінформувала про виконання планових показників дохідної та видаткової частин районного бюджету. 

Начальник відділу агропромислового розвитку В.І. Гарифулліна зупинилася на існуючих проблемах  та доповіла про стан посівів озимих культур під врожай 2017 року станом за  квітень 2017 року та підготовку посівних площ під пізні сільськогосподарські культури.

Виконуюча обов’язки головного лікаря Миколаївської центральної районної лікарні М.М. Артьомова та головний лікар КЗ «Миколаївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» П.В.Баранов зупинилися на існуючих проблемах,  наголосивши, в першу чергу на нововведеній програмі «Доступні ліки», які ліки підлягають під дію цієї програми. М.М. Артьомова повідомила, що найближчим часом планується відкриття «Віконця життя» при Миколаївській ЦРЛ. Також наголосили, щодо пришвидшення проходження медичного огляду серед учнів.

Військовий комісар Миколаївського районного військового комісаріату С.В.Малько доповів присутнім про підсумки призову на строкову та контрактну службу за квітень 2017 року, зазначив, що призов на строкову службу по району виконано на 56 %. Звернувся до  селищного, сільських голів продовжити інформаційно-роз`яснювальну роботу, щодо проходження військової служби на контрактній основі та призов на строкову службу у квітні-травні 2017 року.     

Перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Бродецький подякував всім хто прийняв участь в заході присвяченому відзначення Дня Чорнобильської аварії та наголосив на належному відзначенні Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Заступник голови Олена Іванова звернула увагу голів об’єднаних територіальних громад, щодо участі в засіданнях штабу щодо підготовки до опалювального сезону 2017/2018, яке відбувається щомісяця. Також повідомила про необхідність проведення аналізу питної води в селищній, сільських радах та щодо ліквідації відходів, сміттєзвалищ в межах сільських рад.

Завершуючи загальну апаратну нараду Алла Воробйова підвела підсумки наради та звернула увагу на необхідність порозуміння та належної співпраці з селищним, сільськими головами, ще раз наголосила головам сільських рад, щодо перегляду бюджетних рішень.

Інформаційне джерело mykolayiv.mk.gov.ua


Автор: Vladagromadam
captcha