05.07.2022
Полiцiя

Поліція Миколаївського району отримала новий автомобіль

03 червня, Миколаївське районне відділення Очаківського відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області отримало автомобіль Mitsubishi Outlander, на якому в перший же день працівники підрозділу виїхали на завдання. Загалом 635 автомобілів Mitsubishi поповнили лави підрозділів Національної поліції України в рамках Кіотського протоколу.

Начальник Миколаївського відділення Очаківського відділу поліції ГУНП Кирил Барашковський розповів про важливість оторимання автомобіля відділом, що прискорить час прибуття партурної поліції на виклик:

-03.04.2017 року автомобіль, який було отримано нашим підрозділом, вже виїхав на своє перше завдання – на сімейну сварку в село Петрівка. Звичайно, я сподіваюсь, і хочу вірити, що ми тепер зможемо оперативно реагувати на всі повідомлення, вчасно прибувати на місце події та надавати людям таку очікувану допомогу. Так само ми здійснюємо патрулювання району з виявлення адміністративних правопорушень. Людей у стані алкогольного сп’яніння, які порушують громадський спокій, сімейних дебоширів та хуліганів. Раніше люди чекали нашої допомоги до кілька годин, але я хочу сказати, що причина цього – не бездіяльність поліції, а звичайний людський фактор, адже на добове чергування заступає лише три співробітники, які втрьох обслуговують цілий район. Повірте мені, це дуже і дуже важко, коли вони знаходяться, наприклад, в села Сапетня Миколаївського району на виклику, а тут від оператора 102 надходить виклик про сімейну сварку в села Радсад… Порахуйте скільки їм потрібно часу, щоб доїхати до села Радсад? Звичайно люди не дочекавшись допомоги, скаржаться на роботу поліції, але вони забувають, що поліцейські – це теж люди, і є таке поняття як фізичний фактор, а в нашому випадку це просто брак часу. Тому я сподіваюсь, що з отриманням нового автомобіля, який буде використовуватися виключно для патрулювання району, таких скарг стане менше в рази.


Автор: Vladagromadam
captcha