24.03.2017
Суспільство

Пожежна команда запорука безпеки у сільській місцевості

На Кривоозерщіні відновлять роботу Тридубської місцевої пожежної команди

Сьогодні, 24 березня, голова Кривоозерської  райдержадміністрації Олексій Мірошниченко, провів нараду з головами Тридубської, Ониськівської, Очеретнянської, Курячелозівської та Красненьківської сільських рад  з питання відновлення роботи Тридубської місцевої пожежної команди.

Учасники наради обговорили важливу необхідність відновлення цілодобового чергування пожежної команди, що  являється запорукою пожежної безпеки у сільській місцевості і дозволить значно скоротити час прибуття пожежних на місце виклику. Команда, яка розташовуватиметься у с. Тридуби, обслуговуватиме територію Тридубської, Ониськівської, Очеретнянської, Курячелозівської та Красненьківської сільських рад.

Під час наради голова РДА Олексій Мірошниченко  звернув увагу  на необхідносьі відновлення роботи МПК та на безпеку громадян сіл, які найближче розташовані до Тридубської місцевої пожежної команди.

-Відновлення місцевої пожежної команди дозволить забезпечити більш ефективну роботу системи цивільного захисту на території району, - зазначив очільник району.

Було вирішено дане питання винести на обговорення сесій сільських рад та рішення надати до райдержадміністрації


Автор: Vladagromadam
captcha