06.04.2017
КОНФЛІКТ

Пристрасті по Петрівській школі.ВІДЕО ФОТОРЕПОРТАЖ

Як візит голови РДА закінчився скандалом

3 квітня голова Миколаївської РДА Алла Воробйова, приїхала до Петрівської ЗОШ щодо роз’яснення ситуації по пониженню навчальної школи на 1 ступінь.

- На сьогоднішній день розмова про закриття школи не ставиться. А ставиться питання про пониження ступеню, до 1-ого, до навчальної школи. Коштів в районі на утримання школи не має. Будуть виділені кошти сільською радою – заклад буде працювати так як зараз, - пояснює Алла Воробйова.

Також голова РДА заявила, що ще одна проблема  - у відношенні голови сільради Світлани Цинаковської до ситуації, яка склалася:

- Мене обурює те, що Світлана Цинаковська, знаючи те, що 28 березня, я разом з начальником управління освіти району хотіла приїхати на сесію сільської ради, поспілкуватися з депутатами,  і вона проводить сесію на день раніше. Зробила це для того, аби я не могла бути присутньою на сесії сільради. Чому вона це зробила?

Розмова проходила на підвищених тонах. Кожна зі сторін була впевнена в тому, що саме вона має рацію. Батьки та вчителі Петрівської ЗОШ були категорично проти пониження ступеня школи:

- Петрівській школі 115 років. Я - третій випуск цієї школи. При мені вона створювалась, ми все прекрасно знаємо. До нас ходили із сіл Крива Балка, Подимове, та інших. Була потужна школа. Інакше кажучи школа закрита не буде!

- Я не розумію, як це можна взяти та закрити школу? Як? Гарні знання тут дають, є педагоги. Нас ніхто не хоче слухать!

- Спочатку ступіть понижають, а завтра взагалі закриють! – обурювалися місцеві жителі.

- Школу закриють, коли приймуть Закон про освіту. Держава на сьогоднішній день визначилася з тим, що будуть створені опорні школи, в яких має бути не менше 360 учнів. І це буде, розумієте? Це буде. Ми зустрінемося з Вами через рік і подивимося - А. Воробйова.

Коли голова РДА вирішила закінчити розмову, виникла нова конфліктна ситуація. Люди заблокувати вихід із спортзалу, де проходила зустріч. Мотивуючи це тим, щоб Воробйова дочекалася приїзду сільської голови Цинаковської. Через деякий час голову райдержадміністрації все ж таки випустили.

Зустріч двох жінок все таки відбулася, але подальша розмова нагадувала з'ясування особистих стосунків. Дві керівниці – району та сільради, для початку почали розбиратися хто до кого приїхав на територію, і хто кого куди не запросив, а хто – не приїхав.

- Алла Володимирівна, чого це Ви приїхали до мене на територію без попередження? Це моя територія, чого Ви мене не запросили?- Світлана Цинаковська, голова Петрівської сільської ради

- Це не Ваша особиста власність, і я не повинна пояснювати чому я сюди приїхала, - Алла Воробйова, голова Миколаївської РДА.

Потім Воробйова запитала, чому Цинаковська не відвідує апаратні наради РДА, на що голова Петрівської сільради відповіла, що в неї є питання важливіші.

- Сьогодні зранку на постійній депутатській комісії ми вирішили питання про виділення коштів цій Петрівській школі- 230 тисяч, та 20 – Зеленоярській,  - Світлана Цинаковська.

- У мене пропозиція до Вас – проведіть громадські слухання та приєднайтесь до ОТГ. І тоді у вас буде 80 % ПДФО ,  і будуть у Вас і дитячі садки, і школи і все. Візьміть на себе таку відповідальність, Алла Воробйова.

-Я б на Вашому місці, якби бачив, ось так, що не справляюся зі своїми обов’язками, написав би заяву на звільнення за власним бажанням, аби совість спокійна була - звернувся Леонід Мухарський , голова Веснянської ОТГ до очільниці району. До слова, голова Веснянської громади прибув на місце разом з Цинаковською.

За викликом прибув наряд поліції. Але жодного протолу складено не було.

Як відомо, наступного, після події дня, в ході спільного засідання комісії АПК та освіти депутати одностайно не підтримали ініціативу районної адміністрації щодо пониження ступеню Петрівської та Зеленоярської шкіл.

 


Автор: Vladagromadam
captcha
Коментарі:
Віталій
06.04.2017
22:25

Ваша тереторія Світлана Миколаївна??? Вже як в 90-х... Ваша тереторія - це дім Варварівці який ви купили за чесно зароблені