04.04.2017
Актуально

Радсадівський центр функціонує в звичному режимі

В закладі на сьогодні знаходиться одна дитина

Як повідомила "Влада громадам" працівниця Центру Лілія Божеску-Белінська, зараз заклад працює в звичному режимі. В Радсадівському Центрі на сьогодні  проходить соціальну реабілітацію одна дитина. Процедура ліквідації установи розпочата, тож наразі службою району у справах дітей вирішується питання подальшого влаштування малюка. Розглядається варіант прийомної сім'ї. Щодо подальшої долі самого реабілітаційного центру, за словами Божеску-Белінської, ситуація неоднозначна.

Як відомо, Миколаївської обласною адміністрацією був запропонований варіант створення на базі Радсадівського закладу  відділення Миколаїського Центру соціальної підтримки та соціальної реабілітації дітей Миколаївської обласної ради.

- При нашому комунальному закладі, що знаходиться в Миколаєві, зараз перебуває дуже багато дітей, які потребують реабілітації. і останнім часом він заповнений на 100 відсотків, і й навіть більше. Але яке буде прийняте рішення - залежить від обласної ради, - Ірина Осауленко, начальник Служби у справах дітей Миколаївської ОДА.

Проте працівники Радсадівського Центру не згодні з таким розвитком подій. На їх думку найкращий варіант, це - створення нового Центру при обласній раді. Звісно, що фінансування буде в цьому випадку здійснюватися через обласний бюджет. 

- На сьогодні є постанова Премєр-міністра України Володимир Гройсмана, згідно якої передбачено створення таких закладів як наш, що же існує. Необхідно трохи розширити спектр надання послуг, наприклад - соціальний гуртожиток для неповнолітніх вагітних, які перебувають у складних життєвих ситуаціях, тощо.Ми розробили розрахунок бюджету та інші документи. З цим пакетом зараз проходимо погодження постійних комісій обласної ради. Вже дві пройшли. Залишилось ще дві. Сподіваємося на винесення проекту створення окремого Центру соціальної реабілітації в Радсаді на чергову сесію обласної ради і позитивного розгляду депутатами, - розповідає Божеску-Белінська.


Автор: Vladagromadam

Також радимо переглянути:

Битва за Радсадівський центр.Депутат проти Миколаївської РДА

Депутат Драмаренко планував оскаржити в суді рішення Миколаївської РДА про ліквідацію Радсадівського центру

Митинг в защиту детского Центра в Радсаде

Что ожидает детский дом?

Радсадівський Центр соц реабілітації стане обласним?

Коментує Ірина Осауленко, начальник Служби у справах дітей Миколаївської ОДА

captcha
Коментарі:
Вася
04.04.2017
10:25

Так закрывают его или не? Надоело уже